Tom ve Jerry Temalı Anı Panosu

Henüz oylanmadı Yorum Yap
Teslim Süresi:
4 - 5 iş günü
Ürün Kodu:
CHLK-TVJ
206,50 TL
Vergiler Hariç: 175,00 TL

  • Tom ve Jerry Temalı Anı Panosu

Share

Özel Tasarım Anı Panolarımız çocuğunuza özel bilgi ve fotoğraflarla özenle hazırlanır. Doğumundan 1 yaşına kadar biriktirdiğiniz muhteşem anılarla ve sizin belirlediğiniz özellikler ve bilgilerle süslenir. En sevdiği yemek, en sevdiği oyuncağı, ilk seyahati, kilosu, boyu, takma adı  gibi bilgilerin yanı sıra panonuzun daha şık, sevimli  ve estetik görünmesi için esprili cümleler, çizimler ve işaretler de kullanılır.

   

Özel 1 Yaş Panolarımızı doğum günlerinizi daha şık hale getirmek için kullanabileceğiniz gibi, salonunuzda, çocuk odanızda, iş yerinizde de dekor veya hatıra amaçlı kullanabilir, sevdiklerinize çok özel bir sürpriz de yapabilirsiniz. Özel tasarım 1 yaş anı panolarımızı arkasında bulunan ayak sayesinde bir yere dayamadan kullanabileceğiniz gibi,  duvara da asabilirsiniz. 

      

Tasarım Aşaması ve Fotoğraf Gönderme

Siparişinizin tasarımına başlamadan önce siparişinizle ilgilenecek olan tasarımcımız sizi arayarak ürününüzün nasıl olacağı, hangi yazıların yer alacağı gibi bilgileri isteyecek, tasarım örneği hazırlayıp onayınıza sunacak ve siparişinizin kargoya teslimine kadar sizinle irtibat halince olacaktır. Onaylamadığınız tasarım sizin isteğinize ve tasarım temsilcinizin tavsiyeleri doğrultusunda son halini alana kadar baskı aşamasına geçilmez. Böylece ürününüz size ulaştığında hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. Zarar görmeyecek şekilde kargolanabilmesi için, özel hazırlanan kolisinde gönderilir.  

 

Satın almayı düşündüğünüz ürün fotoğraflı ise siparişinizi tamamladıktan sonra üründe kullanılacak fotoğrafı info@partikapida.com'a mail atabilirsiniz.

           

Gönderilecek Fotoğraf Nasıl Olmalı?

Ürününüzün daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğraf veya fotoğraflar net ve yüksek çözünürlükte olmalı. Kırpılmış, rengi ile oynanmış, küçültülmüş veya bulanık, karanlıkta çekilmiş fotoğraflar göndermemeye özen göstermelisiniz.Gönderdiğiniz fotoğraf ürün için uygun değil ise tasarım ekibimizden siparişinizle ilgilenen temsilciniz sizinle iletişime geçerek sizden başka bir fotoğraf göndermenizi isteyecektir.

   

Teslim Süresi

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz anda sıraya alınır ve tasarımına başlanır. Ürünlerimiz kişiye özel tasarımlar olduğundan tasarım, onay ve baskı süreci zaman almaktadır. Lütfen siparişinizi minimum 1 hafta - 10 gün öncesinden veriniz.

 

Yorum Yap