Ürünlerin teslimi ne kadar sürede yapılabilir ?
Ürünlerimiz kişiye özel tasarımlar olduğundan sipariş ve ödemeniz tamamlandıktan ve eğer satın aldığınız ürünler fotoğraflı ise fotoğrafı bize ulaştırdıktan sonra ürünleriniz, çok acil bir durum yok ise en geç 5-6 iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir. Kargo teslim süresi Türkiye’nin her yerine 1-2 iş günüdür. Acil durumlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şehir içi ve Şehir dışı siparişlerde kargo süreleri ne kadar farklılık gösterir ?
Şehiriçi ve Şehirdışı siparişlerin şirketimizden kargoya teslim edilmesine kadar olan aşama ve süreçler yukarıdaki maddelerde açıklanmıştır. Kargo firması siparişinizi bizden teslim aldıktan sonra bölgesel dağıtıma başlar bu sebepten ötürü kargolarınızın ne kadar sürede sizlere teslim olacağını öğrenebilmek için kargo takip numaranızı kullanarak http://www.yurticikargo.com adresine yada Yurtiçi Kargo Firmasına başvurunuz. Aksi bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen vakit kaybetmeden Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Siparişim hangi kargo şirketiyle teslim edilecek ?
Teslimatlarımız Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. Fakat özel durumlarda kargo ücretinin alıcı tarafından karşılanması şartıyla müşterimizin, istemiş olduğu kargo ile teslimat yaptırabilme şansı vardır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?
Siparişinizi tarafınıza e-mail ile bildirilen kargo takip numarasını kullanarak, http://www.yurticikargo.com adresinden gönderi takip butonunu tıklayıp takip numaranızı yazdıktan sonra kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?
Siparişinizi resimli bir kimlik belgesi ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.Eğer aksi bir durum ile karşılaşırsanız lütfen kargo yetkilisi ile birlikte tutanak hazırlayıp ilgili belgeyi tarafımıza iletiniz.

Kargo ücretini nasıl ödeyeceğim ?
500TL (beşyüz türk lirası) üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli tarafımızca karşılanır. Bu tutarın altındaki alışverişlerinizde ise kargo ücreti aldığınız ürün yada ürünlerin boyut ve ağırlıklarına göre sistem tarafından belirlenir ve ödeyeceğiniz toplam rakam son ekrande görünür. Bu rakamı onayladığınız taktirde kargo ücreti ödeme şeklinize göre ürün bedelleriyle birlikte tahsil edilir.

Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak ?
Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim ?
Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresini değiştirebilir miyim ?
Güvenlik nedeniyle banka onayını almış bir siparişin teslimat adresinin değiştirilmesi mümkün değildir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım ?
Üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra Siparişlerim link'ine tıklayarak sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilme süresi 7 iş gününü geçtiyse, +90 537 3050745 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Dağıtım ağınız tüm Türkiye'yi kapsıyor mu ?
Partikapida.com'dan tüm Türkiye'ye teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim ?
PTT kargo ile Dünyanın her yerine ürün gönderimimiz vardır. Kargo süresi 10-20 gün arasında değişmektedir dolayısı ile siparişinizi en geç 45 gün önceden vermelisiniz. Yurt dışı gönderimlerinde kargo ücreti müşteriye aittir ve Yurt dışı kargolar karşı ödemeli gönderilemediğinden dolayı Kargo Ücretini siparişinizin ödemenizi yaparken ödemeniz gerekmektedir. Siparişinizi verirken teslim adresiniz Türkiye dışında bir ülke olduğunda gerekli uyarılar ve yapmanız gerekenler karşınıza çıkacaktır.