Hediyelik Mevlüt Seti No.3

Henüz oylanmadı Yorum Yap
Teslim Süresi:
4 - 5 iş günü
Ürün Kodu:
MV3
59,00 TL
Vergiler Hariç: 50,00 TL

Satın alabilmek için asgari adet: 20

Share

Minimum sipariş adeti 20 settir.


Set İçeriği 

1 Adet Ekru Renk Kadife Yasin-i Şerif 12x17cm

1 Adet Ekru Renk İnci Tesbih

2 Adet Ayna Yıldızlı, Fiyonklu, Melodi marka madlen çikolata

1 Adet Yaldızlı Hediye Çantası


Renk seçeneğinden "mavi" yerine "pembe" renk de tercih edebilirsiniz.

Pembe seçeneğinde kurdele ve çanta toz pembe olarak hazırlanacaktır.


Ürün asetat kutulu, kurdeleli ve etiketli olarak gönderilmektedir.

Etikete yazılacak yazıyı "ürün notu" bölümünde belirtebilirsiniz.


Tasarım Aşaması ve Fotoğraf Gönderme

Siparişinizin tasarımına başlamadan önce siparişinizle ilgilenecek olan tasarımcımız sizi arayarak ürününüzün nasıl olacağı, hangi yazının yer alacağı gibi bilgileri isteyecek, tasarım örneği hazırlayıp onayınıza sunacak ve siparişinizin kargoya teslimine kadar sizinle irtibat halince olacaktır. Onaylamadığınız tasarım sizin isteğinize ve tasarım temsilcinizin tavsiyeleri doğrultusunda son halini alana kadar baskı aşamasına geçilmez. Böylece ürününüz size ulaştığında hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. Zarar görmeyecek şekilde kargolanabilmesi için, özel hazırlanan kolisinde gönderilir.  

 

Satın almayı düşündüğünüz ürün fotoğraflı ise siparişinizi tamamladıktan sonra üründe kullanılacak fotoğrafı info@partikapida.com'a mail atabilirsiniz.

           

Gönderilecek Fotoğraf Nasıl Olmalı?

Ürününüzün daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğraf veya fotoğraflar net ve yüksek çözünürlükte olmalı. Kırpılmış, rengi ile oynanmış, küçültülmüş veya bulanık, karanlıkta çekilmiş fotoğraflar göndermemeye özen göstermelisiniz.Gönderdiğiniz fotoğraf ürün için uygun değil ise tasarım ekibimizden siparişinizle ilgilenen temsilciniz sizinle iletişime geçerek sizden başka bir fotoğraf göndermenizi isteyecektir.

   

Teslim Süresi

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz anda sıraya alınır ve tasarımına başlanır. Ürünlerimiz kişiye özel tasarımlar olduğundan hazırlanma süresi zaman almaktadır. Lütfen siparişinizi minimum 1 hafta - 10 gün öncesinden veriniz.

 

Yorum Yap