Ayıcık ve Baby Toys Temalı Afiş

Henüz oylanmadı Yorum Yap
Teslim Süresi:
4 - 5 iş günü
Ürün Kodu:
AFS-AYI3
177,00 TL
Vergiler Hariç: 150,00 TL

  • Ayıcık ve Baby Toys Temalı Afiş

Share

Kutlamanın en görsel ürünü. Hem de kişiye özel !


Ölçü seçenekleri ürün detayında belirtilmiştir.


Davetlerin en önemli parçası olan afiş ve posterler kutlamanızın hem daha dolu dolu görünmesini hem de belirlediğiniz konseptin daha belirgin ve şık görünmesini sağlar.

  

Afişler en kaliteli boyalar ile son teknoloji makinalarda basılmakta olup,zarar görmeyecek şekilde kargolanabilmesi için, özel hazırlatılan kutusunda gönderilir.  

     

Tasarım aşaması ve fotoğraf gönderme

Siparişinizin tasarımına başlamadan önce siparişinizle ilgilenecek olan tasarımcımız sizi arayarak ürününüzün nasıl olacağı, hangi yazıların yer alacağı gibi bilgileri isteyecek, tasarım örneği hazırlayıp onayınıza sunacak ve siparişinizin kargoya teslimine kadar sizinle irtibat halince olacaktır.

Onaylamadığınız tasarım sizin isteğinize ve tasarım temsilcinizin tavsiyeleri doğrultusunda son halini alana kadar baskı aşamasına geçilmez. Böylece ürününüz size ulaştığında hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. Zarar görmeyecek şekilde kargolanabilmesi için, özel hazırlanan kolisinde gönderilir.  

 

Satın almayı düşündüğünüz ürün fotoğraflı ise siparişinizi tamamladıktan sonra üründe kullanılacak fotoğrafı, sipariş numaranızla birlikte info@partikapida.com'a mail atabilirsiniz. Üründe renk değişikliği talebiniz var ise, aynı mailde lütfen istediğiniz renkleri de belirtiniz.

           

Gönderilecek fotoğraf nasıl olmalı ?

Ürününüzün daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğraf veya fotoğraflar net ve yüksek çözünürlükte olmalı. Kırpılmış, rengi ile oynanmış, küçültülmüş veya bulanık, karanlıkta çekilmiş fotoğraflar göndermemeye özen göstermelisiniz.Gönderdiğiniz fotoğraf ürün için uygun değil ise tasarım ekibimizden siparişinizle ilgilenen temsilciniz sizinle iletişime geçerek sizden başka bir fotoğraf göndermenizi isteyecektir.

   

Teslim Süresi

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz anda sıraya alınır ve tasarımına başlanır. Ürünlerimiz kişiye özel tasarımlar olduğundan tasarım, onay ve baskı süreci zaman almaktadır. Lütfen siparişinizi minimum 1 hafta - 10 gün öncesinden veriniz. Aciliyet durumu var ise lütfen bizi arayarak bilgi veriniz.

Yorum Yap