Kokulu Taş Mini Balkabağı -Turuncu

Henüz oylanmadı Yorum Yap
Teslim Süresi:
4 - 5 iş günü
Ürün Kodu:
KT1
5,90 TL
Vergiler Hariç: 5,00 TL

Satın alabilmek için asgari adet: 20

Share

Doğum, doğum günü, baby shower, söz, nişan , mevlüt gibi özel günlerinizde sevdiklerinize kalıcı ve mis kokulu birer hediye.

Minimum sipariş adeti 20 'dir.

Ürünler file tül ve jüt iple süslenmiş şekilde etiketli olarak hazırlanır.

Ürün ölçüsü : 4x4 cm

Etikete yazılacak yazıyı "ürün notu" bölümünde belirtebilirsiniz.

Kullanılan esanslar : Bebek pudrası, hanımeli, yasemin , lavanta, okyanus


Tasarım Aşaması ve Fotoğraf Gönderme

Siparişinizin tasarımına başlamadan önce siparişinizle ilgilenecek olan tasarımcımız sizi arayarak ürününüzün nasıl olacağı, hangi yazının yer alacağı gibi bilgileri isteyecek, tasarım örneği hazırlayıp onayınıza sunacak ve siparişinizin kargoya teslimine kadar sizinle irtibat halince olacaktır. Onaylamadığınız tasarım sizin isteğinize ve tasarım temsilcinizin tavsiyeleri doğrultusunda son halini alana kadar baskı aşamasına geçilmez. Böylece ürününüz size ulaştığında hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. Zarar görmeyecek şekilde kargolanabilmesi için, özel hazırlanan kolisinde gönderilir.  

 

Satın almayı düşündüğünüz ürün fotoğraflı ise siparişinizi tamamladıktan sonra üründe kullanılacak fotoğrafı info@partikapida.com'a mail atabilirsiniz.

           

Gönderilecek Fotoğraf Nasıl Olmalı?

Ürününüzün daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğraf veya fotoğraflar net ve yüksek çözünürlükte olmalı. Kırpılmış, rengi ile oynanmış, küçültülmüş veya bulanık, karanlıkta çekilmiş fotoğraflar göndermemeye özen göstermelisiniz.Gönderdiğiniz fotoğraf ürün için uygun değil ise tasarım ekibimizden siparişinizle ilgilenen temsilciniz sizinle iletişime geçerek sizden başka bir fotoğraf göndermenizi isteyecektir.

   

Teslim Süresi

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz anda sıraya alınır ve tasarımına başlanır. Ürünlerimiz kişiye özel tasarımlar olduğundan tasarım, onay ve baskı süreci zaman almaktadır. Lütfen siparişinizi minimum 1 hafta - 10 gün öncesinden veriniz.

 

Yorum Yap